Erimed erbjuder ett komplett sortiment ortopediska produkter

Erimed international kb

Box 5028, Ellipsvägen 11B, 141 05 Kungens Kurva, Sweden Phone: +46 8 449 56 50

Annica Forslund-Nilsson

VD / General Manager

E-post: annica.forslund-nilsson@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Rickard Persson

CEO

E-postadress: rickard.persson@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Linda Glannstam

Accounting manager

E-postadress: Linda.Glannstam@erimed.se Phone: +46 (0)8-449 56 50

Conny Jalkegård

Sales Orthopedic shoes Product Development

E-Postadress: conny.jalkegard@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Matts Larsson

Orthopedic engineer CPO / Sales

E-postadress: matts.larsson@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Peter Barenhoff

Sales

E-postadress: Peter.Barenhoff@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Anna Källgren

Order

E-postadress: anna.kallgren@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Helena Karlsson

Purchase

E-postadress: helena.karlsson@erimed.se Phone: +46 8 449 56 50

Leif Eriksson

Store manager

E-postadress: leif.eriksson@erimed.se Phonenr: +46 8 449 56 50

Snabblänkar

Om oss
Team

Kontakt

Ellipsvägen 11
141 75
Kungens Kurva
+ 46 (0) 8 4495650

facebookinsta

Erimed international kb Copyright © 2013.
All right reserved.